Search
Generic filters
Exact matches only

Gamma dėstytoja Karolina Barasnevičiūtė

Karolina Barasnevičiūtė – sveikatos ir grožio produktų prekės ženklo „Newcrush“ bei GLOFIX įkūrėja ir profesionalams skirtos platformos wwww.tikprofesionalams.lt vadovė.

Būdama 14 m., ji pati viena išvyko į Didžiąją Britaniją, kur tęsė mokslus. Drąsių sprendimų Karolina nevengė ir toliau: paliko itin patrauklią karjerą viename iš šeimos verslų, nugalėjo didelę baimę pasirodyti prieš kamerą bei kt.

Visus šiuos sprendimus Karolina įgyvendino vadovaudamasi teiginiu, kad reikia stoti į akistatą su savo baime. Juk tokia drąsa dažniausiai rodo progresą!

Mėgstamiausia Karolinos veikla šiuo metu – naujų prekės ženklų, kurie draugiški ir artimi klientui, kūrimas bei vystymas. Vienas iš būdų tai pasiekti – kurti tokį turinį, kuris klientus bei sekėjus paverstų tikrais prekės ženklo fanais.

Tema Gamma klube

Kontaktų vakaras su „Newcrush“ bei GLOFIX įkūrėja Karolina Barasnevičiūte

Susitikimo metu išgirsi Karolinos sėkmės istoriją ir turėsi galimybę užduoti klausimus bei diskutuoti kartu su kitomis renginio dalyvėmis

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!