Search
Generic filters
Exact matches only

Verslo pradžia: kokias klaidas darome dažniausiai? | Dangerūta Valentė-Durrett | Verslo konsultantė

Time 2 Grow savaitė – Laikas augti

Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kokių žinių reikia turėti ir į kokius klausimus patartina atsakyti planuojant verslą. Be to, aiškinsimės, kokios asmeninės savybės reikalingos verslininkei, norinčiai ne tik pirmauti, bet ir išlikti rinkoje ateinančius 5-10 metų.

Paskaitos tema: „Verslo pradžia: kokias klaidas darome dažniausiai?“.

Paskaita padės:

  • Atsakyti į asmeninius klausimus. Į juos atsakius taps lengviau surasti verslo partnerius, darbuotojus.
  • Sužinoti apie verslo planavimą, delegavimą, lyderystę ir tai, kaip tapti geresne savo pačios versija.
  • Tapti vienu žingsniu priekyje nuo konkurentų ir pasiruošti numatomiems iššūkiams.

Apie lektorę:

Dangerūta Valentė-Durrett save pristato kaip X-gen mamą (vaikų turinčią moterį, kuri patenka į 35-50 m. amžiaus kategoriją), draugę, verslininkę ir konsultantę, lektorę, kaunietę su čikagietišku prieskoniu, vizionierę bei „a game changer“ (žaidimo keitėją).

Paskutinius 18 metų ji praleido JAV, kur atrado aistrą verslumui (entrepreneurship) ir lyderystei. 2008-2011 m. ekonomikoje įvykę pokyčiai parodė, kad tradiciniai darbo metodai bei vadovavimo stiliai artimoje ateityje taps ne tokie efektingi, todėl reikės ieškoti naujų ir geresnių būdų. Pastebėjusi pokyčių kaitą, prieš 8 m. Dangerūta ėmė studijuoti verslumą ir rašyti verslo planus.

Nuo to laiko ji koncentruojasi į smulkaus verslo konsultavimą bei pataria verslioms moterims verslo planavimo, lyderystės, pardavimų ir santykių vystymo su klientais klausimais. Dangerūta moko vertinti riziką, teisingai pasiruošti ir drąsiau priimti lemiamus sprendimus kuriant savąją sėkmės istoriją.

„Tikiu, kad žinanti ir drąsi moteris ne tik vaidina svarbų vaidmenį savo bendruomenėje. Ji taip pat  daro didelę įtaką – augina vaikus būti atsakingais piliečiais“, – teigia Dangerūta. Jos gyvenimo šūkis: „Būk pokytis, kurį nori matyti pasaulyje. Pradėk nuo savęs.“ (M. Ghandi)

Date

Gru 14 2021
Expired!

Time

08:00 - 18:00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!