Search
Generic filters
Exact matches only

Praktinė paleidimų sesija ir vizualinė meditacija: paleisk praeitį, įkvėpimą rask dabartyje | Rūta Gurung | Asmenybių tipologijos ekspertė

Time 2 Share savaitė – Laikas dalintis

Patyriminė paskaita ir vizualinė meditacija leis išmokti paleisti tai, kas sena ir nereikalingai ir su įkvėpimu formuoti naujus tikslus.

 Paskaitos tema: „Praktinė paleidimų sesija ir vizualinė meditacija: paleisk praeitį, įkvėpimą rask dabartyje“

Artėjant Naujiems metams, pats laikas paleisti tai, kas trukdo judėti toliau, pamatyti savo esmę ir pasidžiaugti tiesiog buvimu. O iškvėpus, tai, kas sena per paleidimo praktiką, įkvėpti tai, kas nauja ir užduoti savo pasąmonei kryptį, kad į sekančius metus ateitų tai, kas leistų atsiskleisti mūsų potencialui.

Pasitik Naujus metus kurdama naujus tikslus!

 Paskaitos lektorė – Rūta Gurung, „Asmenybių tipologijos pagal 5 elementus“ ir veidoskaitos praktikė. Ji daugiau nei 20 m. dirbo rinkodaros srityje, iš jų 18 m. užėmė rinkodaros vadovės pareigas. Rūta jau 16 m. domisi asmenybių tipologija pagal kinų 5 elementų teoriją, apie 6 m. veda mokymus bei teikia konsultacijas ir įmonėms, ir fiziniams asmenims, be to, organizuoja sąmoningumo stovyklas.

„Padedu žmonėms geriau pažinti save ir šalia esančius bei kurti sąmoningesnius santykius“, – teikia R. Gurung.

Date

Gru 28 2021
Expired!

Time

19:00 - 20:30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!